Мусульмани-волонтери нагороджені подяками від Київської ОВА

05.04.2023

115

Волонтери Духовного управління мусульман України «Умма» урочисто нагороджені подяками від Київської обласної військової адміністрації. 

Церемонія нагородження відбулася 3 квітня у приміщенні Державного архіву Київської области за участі представників церков і релігійних організацій, волонтерів, громадських активістів та обласної адміністрації.

Виступаючи перед присутніми, представники КОВА наголосили, що діяльність громадських організацій, активістів і волонтерів, їхній внесок в опір збройній агресії Росії надзвичайно важливі. 

Голова релігійної громади мусульман «Віра» ДУМУ «Умма» з Ірпеня Ігор Карпішен отримав подяку за волонтерську діяльність та активну громадську позицію, виявлений патріотизм і жертовне служіння для збереження свободи й незалежности України під час воєнного стану.

Пан Ігор як волонтер займався ексгумацією тіл убитих росіянами цивільних і військових в Ірпені, Бучі та Гостомелі в перші тижні після їх звільнення.

Амаль Ткаченко, голова жіночої громадської організації «Мар’ям», організувала низку акцій збору допомоги військовим і цивільним, у тому числі дітям і малозабезпеченим родинам. Амаль разом з іншими мусульманками-активістками цілу зиму виготовляли та відправляли на фронт окопні свічки для військових. 

За словами очільниці «Мар'ям», нагороду вона не сприймає як особисту:

— Ми вдячні Київській облдержадміністрації за високо оцінені старання та наш внесок у спільну боротьбу за свободу й незалежність української держави. Усі сестри, активістки й волонтерки ДУМУ «Умма», а також організації «Мар'ям» гідні цієї подяки. Підкреслюю, що ця подяка є свідченням правильного вектора діяльности нашої українсько-мусульманської спільноти. 

Київська облдержадміністрація подякувала Амаль Ткаченко за утвердження моральних цінностей та допомогу Збройним силам України.

Також подяку отримав імам Ісламського культурного центру Києва Ісмаїл Кади. Протягом року він організував кілька акцій роздачі продуктових наборів для найвразливіших верств Києва та Київської области: малозабезпечених родин, внутрішніх переселенців, самотніх літніх людей та інших категорій населення, що потребують матеріальної підтримки. 

«Київська обласна державна адміністрація висловлює подяку за активну громадську позицію, патріотизм та жертовне служіння задля збереження свободи та незалежности під час воєнного стану, утвердження моральних цінностей, роботу та вагомий особистий внесок у допомогу Збройним силам України та мешканцям деокупованих територій», — сказано в подяці.