• Ищите нас в соцсетях
 •  

  Сайт УММА - портал на тему іслам в Україні та світі для всіх мусульман і не тільки

  Вас вітає редакція сайту УММА. Наш портал створений з метою роз'яснення та формування позитивного образу та громадської думки про іслам в Україні і в світі. Портал мусульман УММА інформ ставить перед собою завдання максимально правдиво і актуально висвітлювати події в ісламських країнах, доносити до читача достовірну інформацію. На сайті можна знайти багато корисних розділів на тему іслам в Україні і в світі, а саме новини, статті, інтерв'ю, дайджести, публікації та фото. УММА інформ, як провідний ісламський сайт створив кілька унікальних і по суті спеціальних розділів для наших читачів. Серед них цікавий розділ про життя громад, де ведуться авторські репортажі з різних мусульманських країн. Не менш цікавий розділ історія ісламу, в якому читачі знайдуть зовсім нові деталі в історичній хронології мусульман і прочитають дуже цікаві науково-популярні статті. Пропонуємо вашій увазі авторський розділ редакції - персональні конференції, де можна прочитати різні відповіді на питання про життя громад, ісламу і мусульман.

  Авторські матеріали тільки на порталі УММА - Іслам в Україні та світі

  Портал УММА інформ - це різноманітність інформації, що подається, широта освітлюваних тим і інших подій. Дуже цікавий розділ для жінок - жіноча сторінка, де чітко і розгорнуто описуються найбільш затребувані тематики. Редакція сайту відповідально і акуратно обробляє матеріал для публікацій, щоб не спровокувати читачів.

  Іслам в Україні і в світі - головний напрямок порталу УММА

  Шановні читачі, якщо ви творчі особистості і пишете статті, які, на вашу думку, підвищать імідж порталу мусульман і будуть корисними для наших відвідувачів, ми чекаємо ваш авторський матеріал в нашій редакції. Після перевірки редакційним рад, ваш творчий матеріал буде опублікований на ісламському сайті УММА інформ з дотриманням всіх авторських прав згідно законодавства.

  Від імені редакції приносимо Вам подяку за відвідування порталу мусульман УММА - Іслам в Україні та світі