Імам мечеті Дніпра прочитав лекцію студентам Університету митної справи

26.11.2021

27

Уже два роки представники мусульманської громади Дніпра беруть участь у навчальній програмі з підготовки фахівців у сфері міжнародних відносин, політології, соціальних комунікацій. Як вважають в ісламському культурному центрі міста, коли до процесу освіти долучаються представники соціальних інститутів чи фахівці в певних галузях, навчання має більшу ефективність. 

На пропозицію представників Дніпровського університету митної справи та фінансів долучитися до навчального процесу з розумінням пристали представники ІКЦ Дніпра, і 24 листопада заступник муфтія ДУМУ «Умма», імам ісламського центру Едґар Девлікамов прочитав онлайн-лекцію студентам факультету «Міжнародні відносини та суспільні комунікації». 

Студенти дізналися, що є ісламська цивілізація, та під час zoom-конференції змогли поставити запитання, поглибити свої знання про іслам і його послідовників, історію та культуру мусульманських народів.

Як повідомляє пресслужба ІКЦ, результатом зустрічі, як і інших заходів у рамках співпраці з вишем, є отримання не тільки наукової інформації, а й знань, що допомагають долати стереотипи та упередження, налагоджувати добрі стосунки між послідовниками різних релігій та різних культур у суспільстві.