Муфтій ДУМУ «Умма» — серед високих гостей Посольства Пакистану

15.09.2021

41

Днями муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Саід Ісмагілов був присутній на прийнятті в Посольстві Пакистану на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Ісламської республіки Пакистан в Україні Ноеля Ізраеля Хохара (Noel Israel Khokhar). З огляду на кількість запрошених високих гостей захід відбувалося в  готелі Hilton Kyiv.

Як розповів шейх Саід, зустріч організовано з нагоди всіх визначних дат і свят, що не відзначилися урочисто через протиепідемічні обмеження:

— Це прийняття особливе тим, що, як підкреслив пан Посол, воно присвячене одразу всім національним святам і визначним датам, які мали б святкуватися чи відзначатися протягом року, але через карантинні обмеження провести такі масові заходи було неможливо. І тому Посольство Пакистану всі свої визначні дати і свята відзначило цього дня. Пан Посол назвав їх: це й День Пакистану, дні Азада Кашмір та солідарности з Кашміром, дні Прапора та Незалежності Пакистану тощо. Ми від імені ДУМУ «Умма» та всіх мусульман України привітали дружню Ісламську Республіку Пакистан і побажали процвітання та зміцнення, зокрема на тлі тих подій, що відбуваються в цьому регіоні.

На зустрічі були присутні представники акредитованих в Україні посольств і дипустанов, українські державні, політичні, громадські та релігійні діячі, громадяни Пакистану, що живуть в Україні, зокрема студенти, бізнесмени, дипломатичний персонал.

Муфтій зазначив, що так багато військових аташе, здебільшого з посольств європейських країн, він бачив хіба що на прийняттях посольства США, і це не дивно:

— Пакистан в умовах сучасних геополітичних нових стає ключовою країною вже не для азійського регіону, а для цілого світу. Про це згадав Посол Пакистану в Україні Ноель Ізраель Хохар, відзначивши внесок своєї країни в евакуації дипломатичних установ і міжнародних організацій з Афганістану.

Як стало відомо, напередодні муфтій Саід Ісмагілов прийняв запрошення Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Узбекистан Алішера Курманова та був на прийнятті Посольства Республіки Узбекистан в Україні з нагоди 30-ї річниці незалежности країни.