Взаємодопомога — найкращий міжрелігійний діалог

14.03.2021

60

Духовне управління мусульман України «Умма» отримало продуктові набори для малозабезпечених родин за сприяння посольства ФРН в Україні. Добродійна акція відбулася минулого тижня у приміщенні кірхи Святої Катерини в Києві (вул. Лютеранська, 22). Організатори запросили представників римо-католицької, греко-католицької церков, Православної Церкви України, а також муфтія Саіда Ісмагілова.

За словами шейха Саіда, пожертви зібрані християнськими церквами та братствами в Німеччині для релігійних організацій в Україні. Посольство ФРН та особисто посол, пані Анка Фельдгузен, усіляко сприяли, щоб акція могла відбутися. 

«Продуктові набори передали представникам християнських церков України, а для сімей нужденних мусульман отримати ці набори честь випала мені, — розповідає муфтій. — Звичайно я висловив подяку всім благодійникам, що долучилися до цієї акції. Окремо подякував керівникові ГО „Німецько-український форум“ панові Йоргу Дрешеру та пані Послу Німеччини в Україні».

Під час передачі наборів виступи мали Анка Фельдгузен, київський пастор Німецької євангельсько-лютеранської церкви України пан Матіас Лазі та інші учасники. Надали слово й Саідові Ісмагілову.

«Дуже приємно, що напередодні священного для мусульман місяця Рамадан ми отримали цю благодійну допомогу та передамо її нужденним родинам, — зазначив шейх Саід. — Ми часто говоримо про міжрелігійний мир та гармонію. На мою думку, така допомога є найкращим видом міжрелігійного діалогу».

Нагадаємо, торік Німецько-український форум Йорга Дрешера за сприяння посла Анки Фельдгузен також передав представникам українських церков і релігійних організацій харчові набори для нужденних.