Дякуємо Саідові Ісмагілову за 12 років сумлінного духовного служіння як Муфтія!

25.01.2021

79

У цей день 12 років тому відбувся перший офіційний з'їзд Духовного управління мусульман України «Умма». Тоді кілька релігійних громад із різних регіонів України змогли обрати муфтія, голову правління та склад правління ДУМУ.

Першим муфтієм став шейх Саід Ісмагілов, що обіймає цю посаду дотепер — уже дванадцять років. Усі ці роки Саід-хазрат завзято працював на благо українських мусульман і нашої України. Обстоюючи принцип справедливости, муфтій ніколи не обмежувався захистом інтересів тільки одновірців. І він, і духовне управління завжди раді допомогти нужденним, незалежно від конфесійної приналежности.

Шейх Саід і ДУМУ «Умма» були разом з українським народом ці роки — як у часи відносної стабільности, так і в періоди тяжких випробувань: Революції гідности, дальшої агресії РФ та окупації частини нашої землі. Муфтій докладає величезних зусиль для розвитку та зміцнення міжрелігійного діалогу, миру та злагоди в українському суспільстві.

Від імені мусульман України вітаємо шейха Саіда з дванадцятою річницею духовного служіння як Муфтія! Ми вдячні за тверду активну позицію у проблемних питаннях, що стосуються нашого суспільства, за наполегливу працю, донесення до співгромадян справжньої позиції Ісламу, а також за гідну репрезентацію ісламських принципів в особистому та громадському житті.

Просимо Божого благословення для пана Муфтія та його родини!