Муфтій ДУМУ «Умма» та лідер кримських татар нагородили воїнів-мусульман

11.12.2020

89

У Києві в приміщенні організації «Кримський Дім» з нагоди Дня Збройних сил України відбулося нагородження кримськотатарських ветеранів та учасників Війни на Сході України.

На церемонії були присутні кримськотатарські воїни, народні депутати України, військові капелани, діячі культури.

З вітальним словом виступили лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Саід Ісмагілов і голова ГО «Qırım Gazi» Рустем Халілов.

Шейх Саід наголосив, що саме 6 грудня, в День Збройних сил України, ми вшановуємо всіх чоловіків і жінок, що у складі ЗСУ боронять незалежність і територіальну цілісність нашої країни:

— Людина, яка захищала зі зброєю в руках свою родину, своїх дітей, свою країну, свою Батьківщину, заслуговує на нашу пошану, нашу повагу, нашу любов. Дякуємо керівництву «Кримського Дому» за те, що вони дали нам можливість зібратися тут і вшанувати наших захисників. Сьогодні ми, іншааллаг, будемо вшановувати тих чоловіків і жінок, які захищали Україну — всіх, хто причетний [до збереження] нашого мирного життя тут, у Києві та в інших містах України…

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров привітав вояків у відеозверненні.

Подання до нагороди зробило Управління військового капеланства мусульман України, що опікується всіма військовослужбовцями-мусульманами.