Муфтій серед номінантів Національного рейтингу впливовости — голосуйте до 20 вересня!

11.09.2020

30

Експерти проєкту Національний рейтинг впливовости «Еліта України», вивчивши діяльність впливових людей, максимально ефективну та корисну для суспільства, номінували муфтія ДУМУ «Умма» Саіда Ісмагілова до участи в Рейтингу впливовости Київського регіону. Перший тур голосування триватиме до 20 вересня, взяти участь у ньому може будь-хто.

Для самого шейха Саіда номінація стала приємною несподіванкою: муфтій дізнався про це від знайомих, що побачили його серед номінантів. Він просить друзів і партнерів про підтримку голосами, натомість обіцяє й далі робити все, що може, для блага України.

Згідно з інформацією на офіційному сайті проєкту, національний рейтинг впливовости «Еліта України» заснований Міжнародним експертним клубом і рейтинговим агентством «ElitExpert». Це перший соціально значущий проєкт, що формує нові підходи до оцінювання еліти держави та створює нові поведінкові критерії в суспільстві, засновані на незаплямованості репутації та високих моральних якостях еліти.

Рейтинг «Еліта України» — масштабне некомерційне експертне дослідження, що відбувається одночасно в усіх регіонах країни та матиме два етапи. До рейтингу ввійшли впливові представники бізнесу, політики, влади, релігії, культури, спорту, науки та освіти, охорони здоров’я та медіа, громадські діячі.

До проєкту залучено 200 міжнародних, національних і регіональних експертів — фахівців у галузі політології, соціології, економіки, юриспруденції та медіа. Перший етап дослідження розпочався 10 серпня. До 31 серпня експерти збирали інформацію та формували в кожному регіоні попередні списки впливових людей, а також тих, хто контролює ресурси влади та ухвалює важливі рішення.