Посол Малайзії передав кошти на продуктові набори для незаможних українських мусульман

25.04.2020

133

22 квітня мали приємну несподіванку: до нас завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Малайзії в Україні та Грузії пан Дато Раджа Реза Раджа Заїб Шах (H. E. Dato’ Raja Reza Raja Zaib Shah). Він пояснив, що дипломатичне представництво Малайзії дізналося про наші добродійні акції — надання продуктової допомоги незаможним мусульманам України, що опинилися у скруті через карантин, — і вирішило долучитися до ініціативи.

Від імені Посольства Малайзії Його Високоповажність передав муфтію ДУМУ «Умма» Саідові Ісмагілову кошти на придбання нових продуктових наборів.

Від імені мусульман України висловлюємо подяку Посольству Малайзії в Україні! Просимо Всевишнього Аллага щедро нагородити пана Посла та всіх причетних добродійників!

Ми, своєю чергою, обіцяємо, що ці кошти буде якнайскорше конвертовано у продуктові набори, що найближчим часом отримають родини нужденних. Також просимо всіх, хто отримав таку допомогу, не забувати про добродійників у своїх дуа в місяць Рамадану, адже відомо, що немає перешкоди між Аллагом і дуа того, хто постив!