Саід Ісмагілов: «Замість гідно вшанувати героїв Революції гідности ми обговорюємо якісь людські маразми»

20.02.2020

134

Сьогодні шоста річниця розстрілу Небесної Сотні на Інститутській і сьогодні ми маємо згадувати й говорити про цю трагічну сторінку нашої сучасної історії, а не масово обговорювати не дуже гідну поведінку окремих наших співгромадян, пов’язану з поверненням українців із Китаю. Цим поверненням та реакцією на нього нас якісно відволікли від гідного вшанування пам’яті загиблих у Революції гідности та від багатьох питань, які ми мали б сьогодні обговорювати.

Чому до влади повертаються люди з оточення Януковича та Партії Регіонів? Чому вони гарно себе почувають і виступають на телеканалах, вільно транслюючи антиукраїнську риторику? Таких питань безліч… Замість гідно вшанувати героїв Революції гідности ми обговорюємо якісь людські маразми.

20 лютого 2014 року я майже випадково опинився в Києві і став свідком тих подій. На фото — вбиті герої Небесної Сотні, за яких ми молилися в Михайлівському та в інших місцях. Я пам’ятаю той день — він був переломним в історії України. Кров’ю багатьох чоловіків і жінок було зірвано план Кремля з окупації України за посередництвом Януковича та його поплічників. Кремлю довелось застосувати інший план окупації України, що за кілька днів після цих подій розпочався з окупації Криму та триває досі.

Пам’ятаймо про це сьогодні та молімося за героїв Небесної Сотні!

Муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов