Іфтар у резиденції посла Індонезії

23.05.2019

42

20 травня делегації ДУМУ «Умма» та ГСВА «Альраід» побували на гостинах у резиденції Надзвичайного та Повноважного Посла Індонезії в Україні пана Юдді Кріснанді (Yuddy Chrisnandi), що запросив одновірців розділити з ним і його родиною іфтар (вечірню трапезу, що нею переривають піст у Рамадан. — Ред.) після дня посту.

Пан Посол поділився планами відкрити найближчим часом у Ботанічному саду ім. Гришка міні-копію всесвітньо відомого індонезійського храмового комплексу Боробудур і запросив присутніх на офіційне відкриття. Муфтій Саід Ісмагілов подякував йому від гостей та відзначив, що з посольств мусульманських країн в Україні саме Індонезія докладає найбільше зусиль, щоб українці мали можливість дізнатися щось про її історію та культуру.

Після заходу сонця піст переривали крім звичної води й фініків ще й індонезійським десертом Kolak kacang hijau, приготованим з екзотичних рослин і фруктів.

Перед вечерею господарі, співробітники резиденції та гості разом помолилися. Честь очолити молитву мав шейх Саід.

Пан Кріснанді та його дружина, пані Веллі Елвіра, частували гостей традиційними індонезійськими стравами, керамічний посуд для них також був з Індонезії — специфічної форми, якої в Україні не знайти, хіба замовити.

Наприкінці вечора господиня подарувала гостям-жінкам на добру згадку хустки з традиційного індонезійського батику.