Муфтій Саід Ісмагілов привітав православних українців із Томосом

07.01.2019

14

49852126_10158083013648146_6171505710975680512_nНаступного дня після урочистого підписання Томосу — 6 січня, коли документ доправили на територію України, — Муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов від імені українців-мусульман привітав православних українців із цією історичною подією, зазначивши, що це — великий крок з розбудови та зміцнення незалежної Української Держави.

Від імені мусульман України вітаю православних християн з отриманням Томосу про автокефалію Української помісної православної церкви!

Ця подія вже увійшла в історію України як великий крок з розбудови не лише незалежної та всесвітньо визнаної православної церкви, а й великий крок з розбудови та зміцнення незалежної Української Держави! Саме в століття соборності України, що ми відзначатимемо цього року, українська нація здобула один із найпотужніших духовних чинників, що забезпечуватиме та охоронятиме справжню незалежність України — Помісну Православну Церкву.

Бажаємо Митрополиту Київському та всієї України блаженнішому Епіфанію плідної роботи в подальшій розбудові Церкви та маємо надію на подальше поглиблення міжрелігійного діалогу та плідної співпраці між християнами та мусульманами України.

Всевишній Господь у Священному Корані констатує, що християнство та іслам — близькі релігії, і між нами багато спільного, особливо в духовно-моральних цінностях та традиціях доброчинності.

Засвідчуючи це, ми висловлюємо нашу повагу християнам України та готовність до співпраці задля щасливого майбутнього України.

З повагою Муфтій Саід Ісмагілов