«У цьому конкурсі ми всі перемогли, бо всі отримаємо нагороду від Бога». Відео

27

qsaidВітаючи призерів XIX Всеукраїнського конкурсу читців Священного Корану, представник Всесвітньої асоціації з вивчення Священного Корану та Сунни (HQMIO) шейх Мухаммад Рашид ад-Досарі, один із членів поважного журі, зазначив, що такі змагання прекрасні відсутністю тих, хто програв.

— Кожен із нас, хто читає Коран, наближається до Аллага. Найголовніше — це намір. Заради чого ми завчаємо Коран? Що ми хочемо мати в результаті? Шановні учасники, подумайте: кожен, хто взяв участь у цьому конкурсі, виграв! Це однозначно та напевно, бо коли ми вивчаємо слова Господа, Його книгу — ми отримуємо за це нагороду, ми наближаємося до Аллага. Але серед вас були й ті, чий рівень суттєво відрізнявся, — і ми, як люди та організатори, хочемо заохотити їх.IMG_4366_новый размер

5U4A9773_новый размерМуфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов, звертаючись до учасників конкурсу, висловив сподівання, що наступного року ювілейний, XX Всеукраїнський конкурс з вивчення Священного Корану відбудеться особливо урочисто. Він щиро подякував Лізі ісламського світу та Всесвітній асоціації з вивчення Корану та Сунни за багаторічну підтримку та сприяння в проведенні конкурсу. Шейх Саід також наголосив, що головне — це не диплом, не призове місце, а те, що Всевишній тішиться з того, що кожен доклав максимальних зусиль і щиро прагнув якнайкращого результату.

IMG_4379_новый размер5U4A9751_новый размерНагадаємо, Всеукраїнський конкурс читців Священного Корану щороку проводять ГСВА «Альраід» та ДУМУ «Умма» за підтримки Ліги ісламського світу, Королівства Саудівська Аравія та Всесвітньої асоціації з вивчення Священного Корану та Сунни (HQMIO). Понад 80 учасників змагалися в категоріях «Коран повністю», «15 джузів», «10 джузів», «5 джузів», «2 джузи», та «2 джузи (діти)».