Духовне управління мусульман України «Умма» відвідали гості з Індонезії

34

5U4A8499_новый размерДо Ісламського культурного центру Києва, де міститься ДУМУ «Умма», та штаб-квартира Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація «Альраід» завітали представники однієї з найбільших релігійних організацій Індонезії — «Мухаммадія» («Muhammadiyah») в супроводі Надзвичайного Посла Республіки Індонезія в Україні Юдді Кріснанді, його дружини та працівників дипломатичної установи.

— Нас відвідали представники керівництва дуже великої, відомої та впливової мусульманської організації з Індонезії, що має назву «Мухаммадія», зокрема її голова — пан Хейдар Наширі, пані Сітті Нурджанна Джахантіні — представниця «Аisyiyah», жіночого відділу цієї організації, — розповів муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов

5U4A8547_новый размерШейх Саід зауважив, що нам варто багато брати приклад з Індонезії в налагодженні та зміцненні міжрелігійного, міжконфесійного миру:

— Індонезія — найбільша мусульманська країна за числом послідовників Ісламу. При цьому там мирно й дружно співіснують з мусульманською більшістю християни, буддисти, індуїсти... Індонезія — взірець потужної соціальної роботи релігійних організацій у царині освіти, просвіти, медицини, соціальної допомоги нужденним і постраждалим унаслідок природних катаклізмів. Організація «Muhammadiyah» має сотні шкіл, лікарень, дитячих садків і відома активною соціальною діяльністю жінок, жіночих товариств — це руйнує міфи про «нещасних, гноблених» мусульманок.

Метою візиту індонезійських гостей було встановлення дружніх зв’язків і співпраця, передусім між мусульманами України та Індонезії. Гостям розповіли про життя мусульман України.

5U4A8563_новый размерМуфтій підкреслив, що Надзвичайний Посол Республіки Індонезія в Україні Юдді Кріснанді не лише регулярно відвідує мечеть Ісламського культурного центру Києва, а й активно сприяє налагодженню зв’язків між мусульманськими організаціями наших країн, пропонуючи такі зустрічі.