Саід Ісмагілов після «Всеукраїнського форуму сім’ї»: «Господь визначив сім’ю як союз чоловіка та жінки»

13

1521138856-7201Всеукраїнський форум сім’ї за участі представників міністерств та Інституту демографії, народних депутатів, науковців, релігійних лідерів, громадськості та журналістів, відбувся в переповненій залі Українського дому 14 березня.

По закінченню заходу муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов, що також брав у ньому участь, поділився думками про обговорювані проблеми:

— Хочу наголосити, що мусульман, як і всіх українців, турбує демографічна криза, зокрема зниження народжуваності та зростання числа розлучень. Ми цілий час працюємо з вірними в цьому напрямку, даємо поради з вирішення кризи подружнього життя, щоб людям, які бажають зберегти шлюб, максимально в цьому сприяти. Ми також провадимо заходи на тему батьківства, де мами й тата можуть отримати поради та відповіді на особисті питання.

Коментуючи ідеї можливого узаконення одностатевих союзів, пан муфтій зазначив:

— Ми не підтримуємо ідею узаконення одностатевих шлюбів та всиновлення дітей одностатевими парами. Господь створив людей так, щоб діти народжувалися тільки від чоловіка та жінки, і наказав людям мати інтимні відносини та народжувати дітей тільки в законному шлюбі.

Forum-Gymn

Нагадаємо, на форумі обговорювали освітні програми, проблеми батьківства, потенціал суспільства в захисті сімейних цінностей, роботу з суспільством як безпосередньо, так і через медіапростір.