Промова муфтія до початку нового навчального року в НаУКМА

56

Промова муфтія до початку нового навчального року в НаУКМА

Першокурсники Києво-Могилянської Академії приємно вразили не тільки муфтія Саіда Ісмагілова, запрошеного з промовою перед початком навчального року.

«Сьогодні мав честь прочитати лекцію першокурсникам Києво-Могилянської Академії. У цьому поважному навчальному закладі є традиція — запрошувати когось із духовних діячів виступити з промовою перед початком навчального року, а також відповісти на питання студентів. Перед тим таку честь мали Патріарх Філарет, єпископ УГКЦ Борис Гудзяк, а також військовий капелан Андрій Зелінський. Це з тих діячів, кого я знаю особисто, але їх було більше», — зазначив муфтій у своєму дописі на сторінці Facebook.

Промова муфтія до початку нового навчального року в НаУКМАПісля виступу до мікрофона вишикувалася довга черга тих, хто мав питання.

«Мене вразило, що студенти ставили дуже серйозні питання: про сенс життя, про моральні якості й чесноти в сучасному світі, про ставлення до науки та освіти, про життя по смерті, про філософію Ісламу. Жодного питання про терористів та полігамію. Я навіть здивувався», — зазначив шейх Саід.

Промова муфтія до початку нового навчального року в НаУКМАВін постеріг, що питання були не підготовані заздалегідь, адже студенти не просто озвучували їх і мовчки слухали відповідь, а й підтримували дискусію. Загалом муфтій спілкувався зі студентами понад дві години, підсумувавши, що молодь Києво-Могилянки справила на нього дуже приємне враження.