Постать пророка Мухаммада цікава не тільки мусульманам

66

Постать пророка Мухаммада цікава не тільки мусульманамСаме на цю думку зважали в Ісламському культурному центрі Запоріжжя, запросивши на п’ятничну проповідь 18 грудня, присвячену останньому посланцеві, немусульман. Адже Мухаммад (мир йому і благословення) був не тільки пророк, але й мудрий володар, громадський діяч, реформатор — у його чині й висловлюваннях може знайти натхнення всякий, хоч би яку релігію він визнавав. Наприклад, запрошення прийняв заступник директора департаменту культури, туризму та релігій Запорізької облдержадміністрації Павло М’яло, зацікавилася й знімальна група місцевого телеканалу TV5.

пятнична молитва у мечеті ЗапоріжжяБлизько 150 мусульман слухали проповідь як частину п’ятничної молитви, а немусульмани — як цікаву лекцію. Після того, як послідовники Ісламу помолилися, імам мечеті ІКЦ Мухаммад Мамутов роздав книги з життєписом пророка Мухаммада (мир йому і благословення): перший примірник подарували Павлові М’ялу, а загалом розійшлося близько 90 примірників видання. Крім того, охочі могли взяти брошури про Посланця (мир йому і благословення).

обід у мечеті ЗапоріжжяУтім, цього дня організатори пропонували поживу не тільки для душі, але й для тіла: на гостей чекав смачний плов, фрукти й соки.