Трапеза однодумності. Злагода і мир — основа творення

11

запорожьеНе забувати про віру у Всевишнього під час молитви — такою була основна думка виступу імама мечеті Запоріжжя Мухаммеда Мамутова на зустрічі керівників релігійних організацій області і громадських лідерів. Дійсно, люди інколи благають про щось, не маючи твердої віри в те, що їх почують.

Захід під назвою «Трапеза однодумності. Злагода і мир — основа творення» відбувся 5 серпня з ініціативи архієпископа Запорізького і Мелітопольського Луки і за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей і релігій Запорізької ОДА.

Виступаючи перед двома десятками керівників релігійних організацій і представників громадських організацій області, імам звернув увагу на важливість самовдосконалення, адже стара істина «хочеш змінити світ — розпочниз себе» і досі залишається актуальною. Про це йдеться і в Священному Писанні: «Воістину, Бог не змінює становище людей, поки вони не змінять самих себе» (Коран, 13:11).

запорожье2 (2)Учасники зустрічі дійшли думки, що мир і спокій — незмінні цінності для будь-якого суспільства, і досягнути їх можна тільки шляхом налагодження й розвитку дружніх взаємовідносин між різними людьми на основі загальнолюдських цінностей. І вони, як лідери різноманітних рухів, відчувають персональну відповідальність за розвиток цих цінностей — що й було відображено в резолюції, прийнятій одноголосно. Усі, хто підписами засвідчив власну позицію щодо вищезазначеного, висловили сподівання, що цю ініціативу приймуть не лише вони, а й усі, хто відчуває або вважає себе відповідальним за збереження цілісності України як держави, а також українського народу як єдиної нації.