Портрети 
Відому співачку Пакистану застрелили Невідомі застрелили популярну співачку Гульназ, яка виступала під псевдонімом Мускан.
Фото 
Мечеть «Шакірін» - вперше оформлена жінкою У Туреччині розташована перша мечеть, дизайн якої повністю належить руці жінки на ім'я Зейнеп Фаділліоглу.
Відео 
Ательє для мусульманок У Єкатеринбурзі тільки що відкрилося ательє для мусульманок, але вже користується неймовірним попитом.
Готуємо вдома 
Східна кухня: Пахлава Східні солодощі відомі у всьому світі. А як правильно і смачно приготувати пахлаву - в сьогоднішньому оповіданні.

Іслам і жінка. Сторінка для жінок.

Жіноча сторінка - інформаційний помічник і провідник для мусульманських жінок, а також вона дає відповіді на питання - жінка і іслам.

Пропонуємо унікальний інформаційний розділ - жіноча сторіночка. Тут можна знайти багато корисної та цікавої інформації. Дана сторінка - відмінний помічник і хороший довідник. Адже не так багато ресурсів в інтернет, що працюють за тематикою іслам і жінка. Багато рубрик, що будуть цікаві жінкам - портрети, мода, фото, сім'я і шлюб, діти, відпочинок, кулінарія тощо. Багато людей на планеті дуже мало знають про іслам і не раз задаються питанням про життя мусульманських жінок: їх побут, сім'ї та інше. На сторінці іслам і жінка можна знайти відповіді на різні питання, прочитати інформацію як доглядати за дітьми, що приготувати, яка мода у мусульманських жінок і ще багато-багато всього цікавого.

Жіноча сторіночка постійно оновлюється, розділ іслам і жінка завжди актуальний

Жінки можуть надсилати на адресу редакції свої статті та матеріали, які ми із задоволенням опублікуємо, не порушуючи авторських прав, а також чекаємо статті на тему жінка і іслам.

Дякуємо Вам за відвідування жіночої сторінки і розділу сайту іслам і жінка. Чекаємо у нас знову.