"Серце Корану" в центрі столиці

- islam.ua
2017-05-15 19:34:00

На ніч з 11 на 12 травня припала ніч половини місяця Ша'бан, яка має особливе значення для мусульман. Про неї говорив Пророк Мухаммад, мир йому. Сподвижники і теологи Ісламу, спираючись на Хадиси, також нагадували людям про важливість цієї ночі. Ібн Раджаб сказав: «Слід віруючому приділити час цій ночі, щоб провести її, згадуючи Аллаха Всевишнього і читаючи ду'а про прощення гріхів і про приховування своїх недоліків, просячи полегшення в труднощах, здійснюючи покаяння. Воістину, Аллах приймає покаяння Своїх рабів в цю ніч!».

Ця подія зібрала мусульман столиці в мечеті «Ар-Рахма», щоб прочитати суру «Ясін», яку ще називають «Серцем Корану», 41 раз для благословення. Після чого віруючі здійснили благання за громаду мусульман України і попросили у Всевишнього сил і терпіння всьому українському народові.

Великим подарунком для присутніх була демонстрація волоса Пророка. Кожен бажаючий міг зробити табаррук.

12 травня в день п'ятничної молитви мусульмани за традицією тримали бажаний піст дня половини місяця Ша'бан і адміністрація Духовного управління мусульман України запросила віруючих на розговіння до мечеті, щоб вони провели іфтар в добрій і дружній компанії, отримали ще більше благословення від спільної трапези.

Теги: мечеть, Коран, сура, мусульмане
Інші матеріали розділу
Новости партнеров
Loading...
Join
загрузка...
Ищите нас в соцсетях
Join
загрузка...