В Ашхабаді обговорюють нові транспортні коридори

В Ашхабаді обговорюють нові транспортні коридори

Обговорюється проект Угоди про співробітництво в галузі транспорту на Каспійському морі
2017-05-15 20:49:00

В Ашхабаді розпочалась зустріч уповноважених представників прикаспійських держав для обговорення проекту Угоди про співробітництво в галузі транспорту на Каспійському морі. Нові нормативи повинні впорядкувати переміщення вантажів і пасажирів між прикаспійськими державами, забезпечити розвиток інфраструктури і затвердити правові норми з урахуванням інтересів усіх учасників.

"Розробка проекту Угоди про співробітництво прикаспійських держав в галузі транспорту, що передбачає створення Каспійського регіонального транспортно-логістичного центру, націлена на максимальне використання потенціалу Каспію, що дозволить відкрити перспективи розширення торговельно-економічних зв'язків як між прибережними країнами, так і в плані їх виходу на світові ринки ", - сказано в інформації МЗС Туркменістану.

Території Азербайджану, Росії, Казахстану, Ірану та Туркменістану є природним географічним простором, що зв'язує Азію з Європою і забезпечує ефективне функціонування транспортно-транзитних і торговельних коридорів за напрямками Схід-Захід і Північ-Південь.

Теги: Каспий, транспорт, встреча, Туркменистан, Азербайджан
Інші матеріали розділу
Новости партнеров
Loading...
Join
загрузка...
Ищите нас в соцсетях
Join
загрузка...