Мурат Сулейманов зустрівся з муфтієм Стамбула

20.03.2023

85

16 березня муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Мурат Сулейманов, що перебуває з робочим візитом у  Туреччині, зустрівся з муфтієм Стамбула Сафі Арпагушем (Safi Arpaguş). 

Спершу відбулося знайомство, а потім була розмова про співпрацю мусульманських громад України й Туреччини.

Шейх Мурат від імені українських мусульман висловив співчуття братському народові Туреччини, який долає наслідки жахливого землетрусу, що стався на південному сході країни в лютому цього року.

Очільник ДУМУ «Умма» розповів про діяльність духовного управління та зміни в житті українських мусульман за останній рік. Обговорили виклики та проблеми, що постали перед мусульманською спільнотою України внаслідок повномасштабного вторгнення Росії.

— Я розповів шановному муфтію Сафі про війну в Україні, про те, як вона вплинула на мусульманську спільноту й релігійне життя загалом. Розповів про особливості та складнощі в  діяльності ДУМУ «Умма» в умовах війни, життя наших громад.

Шейх Сулейманов подякував муфтію Стамбула за надзвичайно теплу зустріч і подарунки.

«Такі зустрічі і безпосереднє спілкування мають велике значення в донесенні до наших одновірців за кордоном правдивої інформації про стан і життя українських мусульман сьогодні», —  відзначив у фейсбук-дописі український муфтій.