Хто він, новий муфтій ДУМУ «Умма»

15.11.2022

169

Сулейманов Мурат Шаїбович, народився 10 жовтня 1990 року, кримський татарин. Одружений, виховує двох доньок. Володіє українською, кримськотатарською та арабською мовами. 

Змалку вивчав іслам, випускник школи хафізів Корану 2008 року. Має диплом Єменського університету (м. Сана) за спеціальністю «Шаріатські науки», а також свідоцтво знавця ханафітського мазгабу. 

Від 2015 року Мурат Сулейманов є імамом в Ісламському культурному центрі ім. Мухаммада Асада (Львів). Останні шість років обіймав посаду заступника муфтія ДУМУ «Умма» та був його представником на заході України. Шейх Мурат — член дослідницького відділу Європейської ради з фатв і досліджень.

Новий муфтій — хафіз Священного Корану та очолює Всеукраїнську асоціацію з вивчення Корану. Не раз брав участь у міжнародних конкурсах читців Корану в Саудівській Аравії та Туреччині. Вважає своєю головною місією донести Коран до кожного.

Нагадаємо, на початку листопада на загальних зборах ДУМУ «Умма» Мурата Сулейманова офіційно обрали на посаду муфтія ДУМУ «Умма».

Також читайте: Новий муфтій Мурат Сулейманов має серйозну релігійну освіту