Університет висловив подяку керівникам «Умми»

05.03.2021

35

Київський університет ім. Б. Грінченка нагородив подяками муфтія ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілова та голову правління Олега Гузіка. Підставою стала плідна співпраця, партнерство, ефективна взаємодія та сприяння у проведенні освітніх і наукових заходів — це зазначено в текстах подяк, підписаних деканом історико-філософського факультету Оленою Александровою.

За словами Олега Гузіка, тісна співпраця між духовним управлінням та університетом триває не перший рік.

— Зовсім недавно ми організували конкурс наукових робіт ісламознавчої тематики для студентів старших курсів історико-філологічного факультету, — розповідає голова правління «Умми». — Також прочитали кілька лекцій про Іслам у рамках курсу ознайомлення зі світовими релігіями. Перед тим ще організували низку спільних заходів. Цього року студенти Університету Грінченка взяли участь у роботі IX літньої ісламознавчої школи, й доповіді були підготовлені на високому рівні.

На думку пана Гузіка, подяки свідчать про те, що університет високо цінує співпрацю, що склалася між двома установами: 

— Звичайно, дуже приємно отримувати такі подяки. І хоча для нас найголовнішим результатом взаємодії є суспільна користь, яку вона приносить, така оцінка наших партнерів не може не тішити. Сподіваюся, що наша співпраця з Університетом Грінченка поглиблюватиметься й дасть ще чимало плодів.

Варто сказати, що завдяки підтримці ДУМУ «Умма» торік на історико-філософському факультеті вдалося успішно акредитувати освітньо-наукову програму «Релігієзнавство».