До кримських татар — внутрішніх переселенців, що осіли у Вінниці, завітали імами-капелани

22.12.2020

90

Капеланська служба з її молитвами, настановами — перевірена часом підтримка духу бійця збройних сил. Сильний дух — запорука сильного війська, спроможного боронити кордони Батьківщини. Крім духовної та молитовної підтримки воїнів-мусульман у тилу й на передовій імами-капелани опікуються одновірцями-ветеранами, учасникам АТО/ООС, родинами загиблих, а також тими, хто мусив покинути свої оселі на окупованих Росією територіях.

Днями представники Управління військового капеланства мусульман України побували на Вінниччині, де відвідали родини мусульман — вимушених переселенців із Криму та провідали в одній із військових частин солдата-мусульманина, передавши йому вітання від небайдужих одновірців разом з гостинцями: халяльним м’ясом, солодощами, ліками, консервованими продуктами тощо.

Імами-капелани закликають підтримати кримських переселенців:

«Чоловіки, що захищали Україну, мусили залишити Крим разом з родинами та оселитися на материковій Україні. З Божою допомогою та спільними зусиллями вони створили умови для родинного життя! Близько сотні дітей! Будівля, відновлена майже з нічого, мечеть, спортзал. Усі, хто бажає підтримати братів та їхні родини — будь ласка! Ваші молитви й допомога знайдуть велику нагороду у Всевишнього!»

Капелани подякували кримським татарам Вінниці за гостинність і передані ними Корани для мусульман ЗСУ.

Дякуючи небайдужим, що передають посилки чи жертвують гроші, особливо захисникам України, імами-капелани нагадують: згідно зі священними текстами мусульман, той, хто спорядить людину на війну чи в будь-яку богоугодну подорож, отримає нагороду того, кому він допоміг — тобто таку саму, як той, хто їде, переносить труднощі дороги та досягає мети подорожі.