Майже 16 тонн жертовного м’яса роздано громадами ДУМУ «Умма»

04.08.2020

77

М’ясо 514 баранів і 30 биків роздали на Курбан-байрам (Ід аль-Адха) громади ДУМУ «Умма» по всій неокупованій території України — загалом 15 859 кг. Дякуємо Всевишньому за те, що дав нам змогу допомогти багатьом нужденним попри кризу, зумовлену війною та пандемією!

Деякі громади знайшли можливість додати до пакетів щось ще. Наприклад, в ІКЦ Києва до кожного пакунка клали ще й фрукти.

Ті, кого запросили прийти по м’ясо, також мали нагоду взяти безплатну ісламську та ісламознавчу літературу для своєї домашньої бібліотеки.

За словами муфтія Саіда Ісмагілова, жертовні тварини, м’ясо яких роздавали в мечетях ДУМУ «Умма», придбані на пожертви українських мусульман та закордонних одновірців. Зокрема, допомогу надали німецький добродійний фонд MuslimeHelfen, а також приватні особи з багатших країн, що хотіли, щоб від їхнього імені здійснили забій та роздали м’ясо там, де більше нужденних мусульман.

Директор столичного ІКЦ додав, що цього року сталося дивне: кілька жертовних тварин придбали… немусульмани, що побачили дописи про збір коштів на курбан у соцмережах і звернулися до найближчої громади з питанням, чи можуть вони долучитися — просто з любови до ближнього та симпатії до такої форми добродійности.

Шейх Саід закликав тих з отримувачів курбана, хто є мусульманами (пакунки з м’ясом отримали й нужденні немусульмани, здебільшого з-поміж вимушених переселенців. — Ред.), не забувати славити Аллага, бо з Його ласки люди мають фінансову змогу допомогти своїм ближнім.