Подарунки до прийдешнього свята: продукти для мусульман Сєвєродонецька та ласощі для малих мусульман Кам’янського

23.05.2020

52

70 продуктових наборів до прийдешнього свята Ід аль-Фітр (Рамадан-байрам, Ураза-байрам, Мархаш), що цього разу припадає на 24 травня, отримали прихожани Ісламського культурного центру Сєвєродонецька (Луганська обл.). У кожному пакунку — курятина, макаронні вироби, олія, молоко, рис, консервований горошок, цукор і чай.

Усе придбано на пожертви місцевих мусульман і на внесок турецького добродійного фонду AYDER. Це вже третя така акція ІКЦ «Бісмілля» за цей Рамадан.

Імам Темур Берідзе дякує всім добродійникам і нагадує, що добро, здійснене в Рамадан, має особливе значення та буде особливим чином винагороджене Всевишнім.

Тим часом громада Кам’янського (Дніпропетровська обл.) вирішила створити святковий настрій для маленьких прихожан, підготувавши для них солодкі набори до свята. 30 таких наборів роздали ще 17 травня, а наступні віддадуть уже 21-го. Адміністрація мечеті дякує всім добродійникам, волонтерам та просить Всевишнього віддячити добром кожному, хто жертвував кошти та власний час на придбання ласощів, фасування та адресний довіз.