Імам Мухаммад Мамутов узяв участь у міжрелігійній молитві за подолання епідемії

16.05.2020

39

14 травня в Запоріжжі відбувся міжрелігійний захід, ініційований Департаментом культури, туризму, національностей та релігій Запорізької ОДА. У День духовного єднання релігій у молитві й пості за закінчення пандемії коронавірусу в католицькому Санктуарії Бога Отця Милосердного очільники обласних релігійних організацій молилися — кожен відповідно до своєї релігійної традиції — про визволення людства з лабет коронавірусної інфекції.

Імам мечеті ІКЦ «Віра» Мухаммад Мамутов зазначив, що критерій «у пості й молитві» для нього, мусульманина, досяжний найлегше, бо триває священний Рамадан, місяць посту й каяття. Імам уважає, що треба нагадувати одновірцям: молитву людини, що перериває ввечері свій денний піст, приймає Всевишнім, тому до молитви за усунення загрози може долучитися будь-хто. Він висловлює пошану мусульманам за те, що відповідально поставилися до цього випробування, адже відомо, що спершу людина має зробити все від неї залежне, а вже потім покладатися на волю Господа.

Нагадаємо, ініціатива оголосити 14 травня 2020 року Днем духовного єднання релігій у молитві й пості за закінчення пандемії коронавірусу належить Папі Римському Францискові.