Імами-капелани презентували діяльність УВКМУ

11.12.2019

77

9 грудня імами-капелани Військового капеланства мусульман України зробили презентацію діяльности Управління ВКМУ в рамках двотижневого курсу з питань розвитку капеланської служби за участю представників Королівської канадської служби капеланів.

Курс, що розпочався 2 грудня в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України, організовано за підтримки Збройних сил Канади спільно з відділом взаємодії з військовими капеланами Центру морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України Головного управління МПЗ ЗС України. Він має підвищити кваліфікацію військових капеланів, що здійснюють духовне служіння в зоні проведення ООС та у військових гарнізонах у тилу. У програмі — питання капеланського служіння, психічного здоров’я та духовної стійкости.

Розпочавши тренінг, начальник Головного управління МПЗ ЗСУ генерал-лейтенант Олег Грунтковський зазначив, що душпастирська опіка — це не тільки ритуали, а й індивідуальна та групова робота:

— Діяльність військових капеланів довела важливість душпастирської опіки, духовної та моральної підтримки особового складу Збройних Сил України. <…> У провідних країнах світу військові капелани беруть на себе завдання підтримки бойового духу війська, тому такі тренінги покликані надати сучасні методики душпастирської опіки для капеланів.