Піст у День Арафат — шанс спокутувати гріхи минулого й наступного року

19

mount+of+mercy+1Шановні одновірці, вже в понеділок, 20 серпня, маємо чудову нагоду очиститися від гріхів постом, адже це — дев’ятий день місяця зуль-хіджа, День Арафат.

Нагорода за добрі вчинки й поклоніння в цей день — більша, ніж у будь-який, бо «(піст цього дня) спокутує (гріхи) минулого й наступного року» (Муслім).

Прочани проведуть цей день у самій долині Арафат, тому їм не варто постити, щоб мати досить сил для дальших обрядів хаджу. А ті, хто не вирушив у подорож до святинь Ісламу, можуть знайти Божу ласку саме завдяки посту. Закликаємо всіх, хто не в стані іхраму, постити цього понеділка разом!

У деяких мечетях та ісламських культурних центрах ДУМУ «Умма» 20 серпня відбудуться колективні іфтари; докладну інформацію про заплановані заходи можна дізнатися в місцевих імамів.

Нагадаємо, стояння в долині Арафат від полудня до заходу сонця на дев’ятий день місяця зуль-хіджа — один із головних обрядів хаджу. Ба більше, без цього проща є марна. У цей час мільйони прочан звертаються до Господа, благаючи милості, прощення та благословення.