Звільняймося від гріхів постом у День Арафат!

15

14744-INNERRESIZED600-600-141013_123202_03777_2Шановні одновірці, вже цього четверга — великий день! Дев’ятий день місяця зуль-хіджа — День Арафат — припадає цього року на 31 серпня за григоріанським календарем. Нагорода за добрі вчинки й поклоніння в цей день більша, ніж у будь-який інший.

Прочани цього дня здійснюватимуть обряди хаджу в долині Арафат. Проте знайти ласку Божу можуть і ті, хто не вирушив у подорож до святинь Ісламу. Закликаємо всіх, хто не перебуває в стані іхраму, постити в четвер разом! Адже коли Пророка (мир йому і благословення) спитали про піст у День Арафат, він відповів:

«(Піст цього дня) спокутує (гріхи) минулого й наступного року» (Муслім).

Однак тим, хто в хаджі, тримати піст не варто, щоб мати досить сил для дальших ритуалів прощі.

У деяких мечетях та ісламських культурних центрах ДУМУ «Умма» 31 серпня відбудуться колективні іфтари; докладну інформацію про заплановані заходи можна дізнатися в місцевих імамів.

Нагадаємо, що стояння в долині Арафат від полудня до заходу сонця на дев’ятий день місяця зуль-хіджа — один із головних обрядів хаджу, без нього проща марна. У цей час мільйони прочан звертаються до Всевишнього Аллага, благаючи милості, прощення і благословення.